Diskuzní fórum

Nabídka služeb

super

Anonym | 30.10.2016

miluji vaše fitko,super prostredi,velmi prijemna obsluha a jeste lepsi atmosfera. Jen me mrzi ze mate pres vikend kdy mam nejvic casu zavreno :(

solarium

kristýna | 09.04.2016

chci se zeptat,je možné přijít i do solaria?

Životní příběh - motivace

ziskejtelo.cz | 04.12.2015

Jméno a přijmení: Jan Burger
Věk: 43 let
Email: info@ziskejtelo.cz

Životní příběh:

Jak jste si již přečetli mi je 43 let. Mám dvě děti, syna Dominika (18 let) a dceru Sáru (12 let). Svůj příběh, chci sdílet hlavně s těmi, kterým se při pohledu do zrcadla často vkrádá do úst myšlenka „no asi bych měl se svoji postavou začít něco dělat“
Tak nějak podobně vše začalo i u mne. Ale popořádku. Sportu jsem se věnoval již od šesti let, kdy jsem začal hrát lední hokej. To mi vydrželo dlouhých 14 let. Součástí přípravy hokejistů je samozřejmě i posilovna. Tam byl také vlastně můj první kontakt se skutečnými činkami. K přípravě na sezónu jsme provozovali i jiné sporty vhodné k přípravě hokejistů. Byli jsme součástí tréninkového centra mládeže v Kladně, kde příprava probíhala v té době na vcelku profesionální úrovni.
Po skončení „mé hokejové kariery“ jsem se věnoval rekreačně sportům, jako byl fotbal, tenis, kolo a podobně.
Po několika letech se začaly ozývat staré zranění z hokeje a kopané. A věřte, že jich není málo; zlomený krček v rameni, přetržený vaz v koleni, zlomený kotník a pár vyražených zubů. Navíc váha vlivem mého životního stylu letěla vzhůru.
V tu chvíli jsem stál před rozhodnutím „ chceš to změnit?“ Odpověď byla jasná – jdu do toho.
Pravidelně jsem začal jezdit na kole, hrát tenis, fotbal a dělat možné i nemožné. Držel jsem snad všechny diety včetně těch nejdrastictějších. A výsledek?, téměř žádný. Možná ubylo trochu tuku, ale hlavně se mi ztrácel i zbytek svalů na těle a každý neúspěch se podepsal ve formě jo-jo efektu.
Prostě jsem neviděl toho chlapa, kterým jsem chtěl být. „Co dál?“ říkám synovi a ten suše konstatoval, tati nebreč a začni na sobě makat! OK souhlasil jsem. On byl totiž pro mne ta skutečná motivace. Proč? To si můžete přečíst v jeho příběhu.
No a tak jsme začali makat. Pravidelné návštěvy posilovny, studovaní odborných článků, plánování svých tréninků, zapisování hodnot stravy a tak dále.
V tomto cyklu jsme vyzkoušeli a otestovali mnoho doporučení k tréninku a stravě a nakonec jsme náš tréninkový plán se stravováním dovedli do stavu, kdy jsme viděli skutečný progres. Cílem byla změna a ta se nám v průběhu procesu daří. Mohu Vám potvrdit, že se to projeví i na Vaší psychické pohodě.
Teď pojďme k našemu webu. Nechceme se vymezovat názorem, že ten naš je jediný správný a radit již vyspělým bodybuilderům, to určitě ne, to necháme na nich, protože oni také dobře vědí, jak je cesta lepšímu tělu dlouhá a svůj režim si musí přizpůsobit na základě svých zkušeností a naplánovaných cílů.
My ukazujeme jednu z mnoha úrovní přístupu ke změně svého já a splnění vysněného cíle. Vytvořili stránky pro komunitu lidí, kteří chtějí začít a posunout se dál byť jen shozením pár kil nebo zpevnit svou postavu. A proto Vám rádi pomůžeme nastartovat proces změny ve Vašem životě a přiblížit se k Vašemu cíli. Bohužel nic není zadarmo, vše je vykoupeno nějakou cenou, ať už si vybete nabírání svalové hmoty nebo úpravu váhy. Jaká je cena za lepší tělo? Je to jednoduché, změna životního stylu ve stravování a tvrdá dřina s odříkáním v posilovně.
Každý z nás je individualita jak mentální tak i fyzická. Proto pokud jednou začnete a projdete si určitým obdobím přípravy tak sami zjistíte, že tělo vám dokáže říct své potřeby a vy ho dokonale poznáte. Jako bonus je navíc poznání, že jste vlastně sochařem svého těla. Cvičení v posilovně nebo fitku nabaví každého, proto je základem každého začátku stanovení cíle – strava a věřte, že lepší postavu lze vytvořit i bez pravidelné návštěvy posilovny.
Upozorňuji, že neexistuje žádná univerzální výživa ani univerzální cvičení pro všechny. Je velice důležité sledovat svoje pokroky a evidovat je. Hlavně ve vztahu k makroživinám. Jednoduše tedy poměr bílkovin, sacharidů a tuků, celkového kalorického příjmu a výdeje. Evidence těchto výpočtů je alfou a omegou úspěchu.
Pamatujte vždy je důležité, že to musíme chtít Vy sami.
Pojďme tedy spolu komunikovat bez přetvářky, rádi pomůžeme i těm, kteří se nebudou stydět položit nám otázky narovinu. Sdělte, jaké máte plány, cíle a my se pokusíme dát Vám v rámci našich načerpaných zkušenosti základní návod a motivaci ke splnění Vašich představ.

S pozdravem Jan Burger

222222222

Android | 06.01.2015

rada

fitmishka | 21.10.2014

Zdar ahoj, hele vyplatí se připlatit si za větší obsah bílkovin např v tomhle gaineru https://fitnessdk.cz/cs/vyziva/23-muskulvit-mass-4000g.html oproti https://fitnessdk.cz/cs/vyziva/21-mass-up-3600-whey-5000g.html.
mam klasickej problem s nabíráním hmoty, o nic jinýho mi zatim moc nejde, dík.
jo a kdo by doporučil značku (za rozumnou cenu) tak mu budu vděčná.

děti u cvičení

alča | 16.06.2014

Dobrý den, mám zájem o vibraplate, mohla bych chodit hned ráno, ale můžou se mnou dvě děti? čtyřleté a osmiměsíční?

***

aneta | 01.01.2014

Dobrý den, při měsíční pernamentce mam neomezeny mesicni vztup, nebo treba je 10 vztupů?? Děkuji

Re: ***

Britterm-fitness | 21.01.2014

Dobrý den, pokud mát zakoupenou měsíční permanentku fitness, máte po dobu jednoho měsíce neomezený vstup. Pokud máte zakoupenou ještě starou permanentku, která byla vstupová, máte plné právo ji také využít .)

Přidat nový příspěvek