Jdu do studia poprvé :-)

 

                    Ve studiu klademe důraz na čistotu a hygienu, tudíž Vás pracovnice studia poprosí o vyzují či přezutí do sportovní obuvi ihned po příchodu do studia.

                    Poté přijdete k našemu baru (viz. fotogalerie), pracovnice Vás požádá o 20,- Kč (vratná záloha na klíč od skříňky), poté zaplatíte služby, které máte v zájmu navštívit. Objednáte si pití, které platíte při odchodu ze studia (formdrinky ulehčující spalování tuků, iontové nápoje, teplé nápoje). Poté se převléknete v šatně do sportovního oblečení. A můžete se plně věnovat sportu :-)

 

Jak probíhá návštěva "posilovny"?

 

                    Pokud si nevíte rady, a to nemusíte být  ve studiu poprvé, požádejte o pomoc při cvičení personál. Velmi rád Vám pomůže. V posilovně můžete využít před vlastním posilovacím tréninkem tvz. "kardio zónu". Kardio zóna slouží k zahřátí celého organismu. Skládá se z eptiletického trenažeru, cyklo trenažeru či běžícího pásu. Po zahřátí můžete využít k posilování celého těla posilovací stroje značky "DomaFit".

 

Jak probíhá návštěva "VibraPlatu" ?

 

Celé cvičení trvá maximálně 30 min. Nejprve zahřejete organismus v tzv. "kardio zóně" po dobu 10ti minut. Poté budete cvičit na vibrační plošině tzv. vibraplatu. Pokud si nevíte rady při cvičení, personál Vám cviky předvede a dopomůže při cvičení.

 

Jak probíhá návštěva "Rolleticu"?

Nejprve zahřejete tělo v "kardio zóně", poté dle zakoupených minut můžete cvičit na masážním přístroji, dle přiloženého manuálu a dle rad personálu.

 

Jak probíhá návštěva "Vacueshapu"?

Tak jako u předchozích cvičení, začátek patří zahřátí. Tedy 10 minutové návštěvě kardio zóny. Poté si obléknete speciální sukni, aby nedocházelo uvnitř přístroje k unikání podtlaku a dle tepové frekvence půjdete svižnou chůzí 30 minut. Do přístroje se klietnka oblékne do volných tepláku nebo šortek.