Nabídka služeb

Fitness

                    Studio nabízí ženám posilovací stroje firmy "Domafit", která své výrobky specializuje na klientelu žen. Posilovna nabízí možnost posilování nejčastějších problematických partií, jako jsou: paže, břicho, oblast boků, stehen a zadečku. Součástí posilovny je také možnost využít tzv. kardio zónu, která je sestavena ze strojů světoznámé značky "Kettler".

 

 

         

 

Vacushape

                    Vacushape, podtlakový pohybový systém je zaměřen zejména na tvarování postavy a odstranění celulitidy.  Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu  po dobu 30-ti minut, kde se problémové partie nachází v podtlakové kabině. 

                    Nárazová terapie trvá minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).

 

 

Vibraplate

                    Vibra Plate je vibrační posilovací a masážní stroj, který využívá princip impulsivního tréninku. Vlivem třírozměrné vibrace stroje jsou svaly nuceny k velkému množství rychlých stahů.

                    Výsledkem tohoto cvičení je neuvěřitelné zlepšení svalové síly, pružnosti a celkové pohyblivosti. Dochází také k urychlení metabolismu a spalování tuků.

 

Rolletic

                    Rolletic je masážní stroj, který napomáhá ke zmenšování objemu masírovaných partií (úbytek v cm), zpevňuje svaly, vypíná (vyhlazuje) kůži, odbourává tukové polštáře a to zejména celulitidu, podporuje prokrvení, uvolňuje napětí ve svalech a pozvbuzuje látkovou výměnu.